Apartments Doda - Zadar
Urlop w Chorwacji, Istria to najlepszy rejon na wymarzone wakacje. Idealne resorty z pełną bazą noclegową, basenami i mega atrakcjami dla dzieci. Wybierz apartament, wille, domek czy namiot i rezerwuj.
Apartments Doda
Zadar Put Matije Gupca 38 apartamenty - mieszkania
Liczba pokoi
2
WiFi
Parking
Wyżywienie
Rozmawiamy
HR
8.8/10
2
HR
Obiekt Apartments Doda oferuje ogród, taras oraz różne opcje zakwaterowania, w których zapewniono klimatyzację, patio i bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Diklovac – 1,3 km. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.
W każdej opcji zakwaterowania zapewniono część wypoczynkową z rozkładaną sofą i telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię z doskonałym wyposażeniem oraz jadalnią, a także prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków. Wyposażenie obejmuje również lodówkę, piekarnik, płytę kuchenną, ekspres do kawy i czajnik.
Na terenie obiektu Apartments Doda znajduje się sprzęt do grillowania.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Borik – 1,5 km, Plaża Uskok – 1,9 km. Lotnisko Lotnisko Zadar znajduje się 13 km od obiektu. Goście mogą skorzystać z płatnego transferu lotniskowego.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 2 sypialniami i balkonem. Ten klimatyzowany apartament dysponuje umeblowanym balkonem oraz w pełni wyposażoną kuchnią z jadalnią. Do dyspozycji Gości jest sofa i telewizor Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 50 mkw. ;
Apartament z 1 sypialnią. Ten pokój obejmuje kuchnię z jadalnią i wyposażony jest w 1 łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyncze. Dla Gości przygotowano sprzęt do grillowania. Apartament - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw.
dostęp do Internetu
transfer
ogrzewanie
bezpłatne Wi-Fi
restauracja
transfer lotniskowy (dodatkowa opłata)
lokalizacja przy samej plaży
całkowity zakaz palenia
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
transfer na lotniskododatkowo płatne
miejsce na ognisko
sprzęt do grillowania
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
transfer (dodatkowa opłata)
prywatny parking
plaża
klimatyzacja
transfer z lotniskadodatkowo płatne
pokoje rodzinne
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
parking
ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
transfer lotniskowy
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Możliwe wystawienie faktury
taras
pokoje dźwiękoszczelne
galerie sztukipoza obiektem
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
ogród
bezpłatny parking
Wi-Fi
parking na miejscu
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji













