Studio Maria Umag - Umag
Urlop w Chorwacji, Istria to najlepszy rejon na wymarzone wakacje. Idealne resorty z pełną bazą noclegową, basenami i mega atrakcjami dla dzieci. Wybierz apartament, wille, domek czy namiot i rezerwuj.
Studio Maria Umag
Umag Šetalište Vladimira Gortana 1 apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
8.7/10
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
8.7/10
Obiekt Studio Maria Umag oferuje balkon oraz widok na morze. Do dyspozycji Gości jest również czajnik. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Dante – około 1,3 km. Goście zatrzymujący się w apartamencie mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem.
W apartamencie zapewniono klimatyzację oraz salon. Wyposażenie obejmuje też telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych i odtwarzacz DVD. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park wodny Istralandia – 17 km, Zamek San Giusto – 45 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Apartament z balkonem. The fully equipped kitchen has a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. This air-conditioned apartment is comprised of a TV with satellite channels, a private bathroom as well as a balcony with sea views. The unit has 1 bed. Apartament - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw.
Klimatyzacja
Pokoje dla niepalących
Dostęp do Internetu
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Parking przy ulicy
Parking
Ogrzewanie
Bezpłatny parking
Bezpłatne Wi-Fi
Wi-Fi
