Dina - Trogir
Urlop w Chorwacji, Istria to najlepszy rejon na wymarzone wakacje. Idealne resorty z pełną bazą noclegową, basenami i mega atrakcjami dla dzieci. Wybierz apartament, wille, domek czy namiot i rezerwuj.
Dina
Trogir Ulica Antuna Gustava Matoša 53 apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Rozmawiamy
ES HR
9.3/10
ES HR
Obiekt Dina położony jest przy plaży w miejscowości Trogir i zapewnia bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Miševac Beach – kilka kroków od obiektu. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości kilka kroków od obiektu znajduje się Plaża Mastrinka Beach.
W apartamencie z 2 sypialniami zapewniono klimatyzację oraz salon. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem. Na miejscu znajduje się kuchnia.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Sv. Križ – 700 m, Kompleks archeologiczny w Solinie – 24 km. Lotnisko Lotnisko Split znajduje się 4 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 2 sypialniami. The apartments kitchen is available for cooking and storing food. The spacious apartment provides air conditioning, a washing machine, heating and a flat-screen TV. The unit offers 4 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 70 mkw.
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Wi-Fi
bezpłatny parking
dostęp do Internetu
parking na miejscu
pokoje dla niepalących
klimatyzacja
lokalizacja przy samej plaży
taras
pokoje rodzinne
parking
bezpłatne Wi-Fi
całkowity zakaz palenia
prywatny parking
plaża











