Hotel Modo - Pula
Urlop w Chorwacji, Istria to najlepszy rejon na wymarzone wakacje. Idealne resorty z pełną bazą noclegową, basenami i mega atrakcjami dla dzieci. Wybierz apartament, wille, domek czy namiot i rezerwuj.
Hotel Modo
Pula Valovine 42 hotele
Liczba pokoi
13
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
HR RU -US
8.9/10
13
HR RU -US
Hotel Modo jest położony w Puli, w otoczeniu 3 plaż – Valovine, Stoja i Zelenika. Oferuje on jasne pokoje z widokiem na morze. Na miejscu znajduje się restauracja, bar oraz taras, na którym można zrelaksować się przy wykwintnych daniach i orzeźwiających napojach.
W pokojach znajduje się część wypoczynkowa, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, biurko oraz łazienka z wanną, suszarką do włosów i bidetem. We wszystkich pokojach można bezpłatnie korzystać z WiFi.
O poranku w hotelu jest podawane śniadanie w formie bufetu. Personel całodobowej recepcji, który posługuje się językiem chorwackim oraz angielskim, chętnie udziela informacji na temat okolicy.
Amfiteatr w Puli jest oddalony o 3,8 km. Odległość od lotniska w Puli wynosi 11 km. Za dodatkową opłatą obiekt zapewnia transfer lotniskowy. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
Hotel Modo objęty jest całkowitym zakazem palenia.
Palenie jest zabronione zarówno w pokojach, na balkonach, jak i wewnątrz restauracji.
Złamanie zakazu palenia w nieodpowiednich pomieszczeniach wiąże się z dodatkową opłatą za sprzątanie w wysokości 50 EUR ilub odmową zakwaterowania bez zwrotu kosztów.W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i balkonem. Ten pokój rodzinny dysponuje balkonem. Podłoga została w nim wyłożona kafelkami lub marmurem. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 26 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy z balkonem i widokiem na morze. Ten pokój trzyosobowy dysponuje balkonem i jest wyposażony w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 26 mkw. ;
Pokój dwuosobowy typu Deluxe z balkonem i widokiem na morze. The spacious double room offers air conditioning, a seating area, a balcony with sea views as well as a private bathroom featuring a bath. The unit offers 1 bed. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 28 mkw. ;
Pokój trzyosobowy typu Superior z widokiem na morze. The spacious triple room offers air conditioning, a seating area, a balcony with sea views as well as a private bathroom featuring a bath. The unit offers 3 beds. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 33 mkw. ;
Apartament. Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. The apartment features a seating area, a wardrobe, a tiled floor, a flat-screen TV with satellite channels, as well as a quiet street view. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 58 mkw.
wino / szampandodatkowo płatne
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
całkowity zakaz palenia
czujnik dymu
meble ogrodowe
dostęp do Internetu
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
prywatny parking
ogrzewanie
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
parking
gaśnice
wspólna część rekreacyjna / sala TV
winda
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
plaża
klimatyzacja
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
sejf
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
biuro informacji turystycznej
bezpłatne Wi-Fi
monitoring wokół obiektu
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
dostęp za pomocą karty
bezpłatny parking
monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Możliwe wystawienie faktury
pokoje dla niepalących
kawiarnia na miejscu
pokoje rodzinne
taras
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
lokalizacja przy samej plaży
parking na miejscu
ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Wi-Fi
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu













