Garçonnière avec la terrasse et la vue sur le mer Baric Draga, Karlobag (AS-16148-a) - Karlobag Barić Draga
Urlop w Chorwacji, Istria to najlepszy rejon na wymarzone wakacje. Idealne resorty z pełną bazą noclegową, basenami i mega atrakcjami dla dzieci. Wybierz apartament, wille, domek czy namiot i rezerwuj.
Garçonnière avec la terrasse et la vue sur le mer Baric Draga, Karlobag (AS-16148-a)apartamenty - mieszkania
Karlobag Barić Draga
Liczba gości
4
Powierzchnia
39 mkw
Rozmawiamy
HR
Karlobag Barić Draga
Liczba gości
4
Powierzchnia
39 mkw
Rozmawiamy
HR
Studio AS-16148-a to przestronne miejsce o powierzchni 39 m², położone na II piętrze w miejscowości Baric Draga, na Riwierze Karlobag w regionie Kvarner. Przeznaczone jest dla maksymalnie 4 osób. Do dyspozycji Gości jest klimatyzacja wliczona w cenę, standardowe wi-fi oraz telewizja satelitarna. Własna kuchnia wyposażona została w podstawowe naczynia, czajnik elektryczny, ekspres do kawy oraz zmywarkę, co zapewnia wygodę podczas pobytu. Dużym atutem jest taras o powierzchni 14 m² z widokiem na morze, gdzie można odpocząć i cieszyć się otoczeniem. Studio stanowi dobrą bazę do odkrywania uroków regionu Kvarner i Riwierze Karlobag. W łazience znajdują się ręczniki łazienkowe. Gospodarz porozumiewa się w języku niemieckim, angielskim oraz chorwackim, co ułatwia kontakt i organizację pobytu. Studio AS-16148-a to praktyczne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność podczas wypoczynku nad morzem. WLICZONE W CENĘ: taksa pobytowa, sprzątanie końcowe, klimatyzacja, parking, internet, żelazko, deska do prasowania, suszarka do włosów. NIEOBOWIĄZKOWE KOSZTY DODATKOWE: pranie bielizny (5,00 € pranie), miejsce do cumowania łodzi (25,00 € za nocleg). Dostępność dodatkowych usług w rezerwowanym terminie oraz ich cenę (jeśli nie jest podana) należy sprawdzić wcześniej. Za dodatowe usługi, które nie zostały uwzględnione w kalkulacji ceny, płaci się bezpośrednio właścicielowi obiektu, pod warunkiem śe gość korzysta z tych usług. Zniżki od ceny podstawowej: bezpłatny dzień 14=13 (przy pobycie, trwającym co najmniej 14 dni, otrzymujecie jeden bezpłatny dzień na pobyt do 31.12.2026).
Obiekt 16148 w mieście Barić Draga, Karlobag - Kwarner ma kwatery typu Studio (2) i oddalona jest 60 m od morza. Plaża najbliższa obiektowi jest betonowe płyty. W obiekcie istnieje więcej apartamentów, w których prawdopodobnie będą przebywać także inni goście w czasie Państwa wakacji. W czasie Państwa pobytu także gospodarze będą mieszkać w obiekcie. Właściciel nie ma obowiązku przyjąć dodatkowych niezgłoszonych osób ani zwierząt domowych, dlatego też trzeba je wcześniej zgłosić.ZAWARTOŚĆ Teren wokół domu (Uporządkowane), Podwórko (10m2), Parking (Liczba miejsc parkingowych: 2, Odległość od obiektu: Na podwórku), Grill: wspólny, WiFi Internet, Pranie bielizny, Miejsce do cumowania łodzi (Odległość od obiektu: 60 m, Rodzaj miejsca do cumowania: przy brzegu), Suszarka do włosów, Żelazko, Deska do prasowania LOKALIZACJA I DOSTĘP Obiekt znajduje się przy lokalnej drodze Pomiędzy obiektem i plażą znajduje się lokalna droga Ilość schodów od obiektu do plaży: 10 Możliwość dojazdu samochodem: Tak Obiekt znajduje się w relatywnie cichej okolicy Obiekt jest częściowo otoczony zielenią ODLEGŁOŚCI Morze: 60 m Plaża: 60 m Centrum: 20 km Sklep: 70 m Pierwsza pomoc: 20 km Apteka: 20 km Kantor: 20 km Bankomat: 20 km Informacje turystyczne: 20 km Lotnisko: 67 km
Štúdio s terasou a výhľadom na more Barić Draga, Karlobag
Kvarner
Na Kvarnere sa môžete ubytovať na pevnine alebo na niektorom z obľúbených ostrovov, ako sú Pag, Lošinj alebo Krk. Môžete si vybrať zo širokej ponuky súkromného ubytovania v apartmánoch a domoch robinzonského štýlu, ktoré sú od pláže často vzdialené len niekoľko desiatok metrov. Takmer všetky apartmány a izby majú klimatizáciu a vlastnú kúpelňu. Geografická poloha Kvarneru je osobitá tým, že má pevné väzby s kontinentálnou časťou Chorvátska a so Záhrebom a zároveň aj prístup k moru a pýši sa niekoľkými veľkými chorvátskymi ostrovmi. Na Kvarnere nájdete tak štandardné súkromné ubytovanie - apartmány, štúdiá a izby, ako aj luxusné hotely s výhľadom na more. Vráťte sa na pobrežie, kde prví turisti odkryli krásy Jadranu. Dovoľte opatijskej promenáde Lungomare, aby do Vašej dovolenky vniesla dúšok romantiky. Obnovte si vedomosti z dejepisu na festivaloch, ktoré z Kvarneru robia stredovekú atrakciu. Počas letných dní Vás Kvarner zvedie chuťou „šampanského“, ktoré sa vyťahuje z hĺbky mora.
Karlobag
Malé miesto situované pod Velebitom je skutočným spojením Stredomoria a kontinentu, kryštálového mora a najväčšieho pohoria v Chorvátsku, ku ktorému sa dostanete len niekoľko minút jazdy. Karlobag je definícia destinácie, kde môžete zažiť úplný pokoj. Dôvod? Mesto sa nachádza na izolovanej pozícii a na dosiahnutie prvých väčších miest je potrebné prejsť asi 50 km Jadranskej magistrály. Najbližšie mesto je Starigrad, vzdialené 48 km, nasleduje Senj (64 km), Zadar (93,5 km) a Rijeka (128 km). To robí Karlobag ideálnym pre tých, ktorí chcú uniknúť mestským davom a nabiť si batérie na dovolenke.
Barić Draga
