Rooms with the Sea View - Baška
Urlop w Chorwacji, Istria to najlepszy rejon na wymarzone wakacje. Idealne resorty z pełną bazą noclegową, basenami i mega atrakcjami dla dzieci. Wybierz apartament, wille, domek czy namiot i rezerwuj.
Rooms with the Sea View
Baška 92 Palada ulica pensjonaty - domy wczasowe
Liczba pokoi
4
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
BS HR SR
9.0/10
4
BS HR SR
Obiekt Rooms with the Sea View położony jest w miejscowości Baška i oferuje zakwaterowania w pokojach z klimatyzacją oraz prywatną łazienką. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Helena – 200 m, Plaża Bunculuka – 800 m. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Przystań w mieście Punat ( 18 km), Kosljun Franciscan Monastery ( 22 km), Promenada Riva w mieście Baška ( 500 m). Na miejscu dostępny jest taras oraz bezpłatny prywatny parking. Goście mogą też korzystać z bezpłatnego WiFi.
W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie zapewniono biurko, pościel oraz balkon z widokiem na morze. W każdym pokoju w obiekcie znajduje się prywatna łazienka z prysznicem.
W pobliżu obiektu Rooms with the Sea View znajdują się liczne atrakcje, takie jak Plaża Vela Baška Beach, Baška Port i Baška Bus Station. Lotnisko Lotnisko Rijeka oddalone jest o 45 km. Obiekt organizuje ponadto płatny transfer lotniskowy.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Pokój Dwuosobowy z balkonem i widokiem na morze. The double room offers air conditioning, a private entrance, a terrace with sea views as well as a private bathroom featuring a shower. The unit offers 1 bed. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy z balkonem i widokiem na morze. Ten klimatyzowany pokój dwuosobowy z oddzielnym wejściem oferuje taras z widokiem na morze oraz łazienkę z prysznicem. W opcji zakwaterowania znajduje się 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy z balkonem i widokiem na morze. Ten klimatyzowany pokój dwuosobowy z oddzielnym wejściem oferuje taras z widokiem na morze oraz łazienkę z prysznicem. W opcji zakwaterowania znajduje się 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy z balkonem i widokiem na morze. Ten klimatyzowany pokój dwuosobowy z oddzielnym wejściem oferuje taras z widokiem na morze oraz łazienkę z prysznicem. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw.
dostęp do Internetu
pokoje dla niepalących
Wi-Fi
lokalizacja przy samej plaży
klimatyzacja
parking
transfer lotniskowy (dodatkowa opłata)
bezpłatne Wi-Fi
prywatny parking
plaża
Możliwe wystawienie faktury
transfer lotniskowy
parking na miejscu
taras
bezpłatny parking
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie













